2.El Eşyalarınızı Değerinde AlıyoruzEski Eşya Alan Yerler
İstanbul'un tüm semtlerinden ikinci el veya sıfır olan eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak almaktayız.Yerimiz Maltepe'dedir.Düzgün bir taşıma ekibi ve iyi bir fiyat expertizimiz ile almak satmak artık daha güvenilir.Yapmanız gereken sadece oturduğunuz yerden bizleri aramak veya Google'a eski eşya alan yerler veya beyaz eşya alan yerler veya da ne satmak istiyorsanız örneğin:buzdolabı alan yerler olarak yazıp arattığınızda karşınıza çıkan herhangi bir sayfaya değilde www.eskiesyaalanyerler.com sitesine girdiğinizden emin olunuz.Şimdiden iyi alışverişler.

Tüm 2. El Eşyalarınızı Değerinde Alıyoruz 

Avrupa Yakası veya Anadolu Yakası Tüm Semtlere Hizmetimiz vardır.
Sizin yapmanız gereken sadece oturduğunuz yerden telefon etmek.. 

İrtibat numaramız :
 0531 585 12 50 

Neler Alıyoruz ? 

Oturma grubu alan yerler
Yatak odası Takımı alan yerler
Yemek Odası Takımı alan yerler
Beyaz Eşya Alan Yerler
Lcd veya Led Tv alan yerler
Buzdolabı Alan yerler
Çamaşır Makinesi alan yerler
Bulaşık Makinesi alan yerler
Fırın alan yerler
SetÜstü Ocak alan yerler
Elektrik Süpürgesi alan yerler
Mini Fırın alan yerler gibi 
Aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyanızı değerinde ve aynı gün içinde alıyoruz.


İkinci el beyaz eşya alan yerler olarak, sizlerin eşyalarınızı anında en yüksek fiyat garantisiyle almaktayız. Beyaz eşya satmak nakite çevirmek artık çok kolay ! Sizde İstanbul'un her semtinden bizleri arayabilir 2. el beyaz eşya ve mobilyalarınızı satabilirsiniz. Güvenilir firma geçmişi ve şeffaf bir ticaret gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin arasında sizde yer alın! 1987'den bu yana Maltepe / Küçükyalı da hizmet vermekte olan ÇİFCİOĞLU TİCARET günümüzde farklı spotçular arasında lider bir marka olmayı başarmıştır.
İkinci el eşya alan yerler çok fazla olmasına rağmen ÇİFCİOĞLU TİCARET yanlızca 1 tanedir.

2. EL EŞYA   

2. el eşya hizmeti dışardan bakıldığında insanlara çok kolay para kazanılan ama aslında çok zahmetli ,

uğraştırıcı ,yorgunluğu fazla ağır bir meslektir. 2.el eşya hizmetinde aslında her işte olduğu gibi disiplin ,

iş takibi ve iyi bir ekip olması  şarttır.

   Bu hizmetin aynı zamanda en büyük zorluğu taşımasıdır.Çünkü insanların boş çıkarken bile yorulduğu

merdivenlerden taşıma işini yapan arkadaşlar ellerinde sizin para karşılığında satmış olduğunuz 2.el

eşyalarınızla o basamakları büyük bir zorluk içinde taşımaktadır.

   2. el eşya  da hoş tasarımlar, göz alıcı ürünler ve sizi hayal dünyasına taşıyacak kadar gösterişli ve

modern 2.el eşyalarbulunmaktadır. 2.el eşya farklılaştıkça yepyeni fikirlerle  ve başarılara imza atmaya

devam ettik 2.el eşya alanlarolarak.Yalnızca 2.el eşya anadolu yakasında değil aynı zamanda 2.el eşya

alanlar avrupa yakasında her yere şıklığımızı yaymayı hedefledik ve bunu kısa sürede başardık. 2.

el Televizyon , 2.el lcd , 2.el led alanlar ,izlemeyi daha keyifli hale getirdiği gibi, evinizin daha daha estetik

bir görünüme sahip olmasını sağlayan 2. el tv üniteleri, çeşitli özelliklerde farklı tasarımları barındırıyor.

   2. el  Salon takımına , 2.el  oturma odası , 2. el koltuk takımına uygun 2. el tv üniteleri , evinizin her

köşesine tarzınızı yansıtabilmeniz için takım olarak satılıyor.Aynı zamanda ayrı ayrıda alabilirsiniz

takımları.

   Evinizi ya da ofisinizi yeniden dekore etmeyi düşünüyorsanız ve bulunduğunuz ortamda gösterişli ve

klasik bir görüntü oluşturmayı amaçlıyorsanız bunun en ekonomik yeri 2. el eşya alım satım yerlere

uğramaktan geçiyor.Bu yerlerde çok güzel şık 2.el ofis malzemeleri ve 2. el büro takımları aynı

zamanda 2.el beyaz eşyalarınızı bulabilirsiniz. 

   Çeşitli aksesuarlar kullanarak da oturma odanız da 2. el koltuk takımları ile şık bir görüntü

yakalayabilirsiniz. Deri mobilyalar genellikle müşterilerin üzerinde kaliteli bir izlenim bırakmak isteyen

firmaların 2. el eşya ofis dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilir. Deri mobilyalar ile ofisiniz  şık ve asil bir

ortam oluşturabilir, sahip olduğunuz kaliteyi dekorasyonunuz ile de yansıtabilirsiniz.

   Hayatımızı renklendirmemizin hobilerimize uygun eşyaları bulabileceğimiz yerlerin başında 2el esya  satım yerleri gelmektedir. Hem zengin çeşit yönünden hemde uygun fiyat yönünden ilk olarak bakmanız gereken yerlerin başında gelir 2.el eşya alım mağazaları. Farklı insanların , değişik hobilerini kullandığı eşyalar size yeni fikirler katabilir , farklı bakış açılarına ulaştırabilir. 

   Evimizde salonumuzun görünüşünü büyük katkı sağlayan  ve misafirlerinizi ağırlamada olmazsa olmazımız 2. el eşya salontakımları her evin aynı zaman da oturma odalarımızın rahatlık ve konfor yönünden 2.el köşe koltuk takımı vazgeçilmezidir. Günümüzde modern 2.el koltuk takımı 2.el salon takımlarına olan ilgi kalitesi ve yeni görünümlere sahip olması sebebiyle artmaktadır. 2.el salon takımları farklı kombinasyonlar da hazırlanabilmektedir. 2.el eşya takım olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda evimizin büyüklüğüne göre de çeşitli şekillerde parça parçada alınabilir. 2.el eşya koltuk takımlarını beğenirken renk seçimine de özen göstermeliyiz. 2.el koltuk takımı , 2.el köşe koltuk veya 2.el salon takımını koyacağımız odanın boyutuna duvar rengine hatta sürekli kullanıyorsak ona göre daha çok kiri fazla belli etmeyen renkler seçebilirsiniz. Odamız fazla ışık almayan ve küçük bir yer ise canlı renkler seçin ki odaya hareket gelir aynı zaman da içiniz açılır. Renklerin hayatımızda insan pskolojisi üstünde etkisi büyüktür. Bu yüzden her daim açık ve canlı renkler idealdir. Tabi yeri ve zamanına göre koyu renkler de çok etkileyicidir. Doğru renkler 2.el eşya ve 2.el koltuk takımı veya 2.el oturma grubu hatta 2.el çekyat takımında kullanıldığında odanın havasını bir anda değiştirir.

 

2. El Eşya  

2. el eşya alım ve satımı, güvenilir kuruluşlar tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Bu ticaret yönteminde özellikle2.el eşya alımında nakit para ödenmektedir. Eşyasını satmak isteyenler, bu satış karşılığında bedeli peşin olarak almaktadır. Bunun yanında nakliye kısmı da zahmetlidir. Ayrıca profesyonellik gereklidir. Bu hizmette disiplin önemlidir. 2. el Eşya alımı için söz verildiği saatte belirtilen adrese gidilmeli, 2.el eşyalar düzenli bir şekilde alınmalı ve nakliye aracına yüklenmelidir. Bu nedenle de hizmet veren ekibin profesyonel ve disiplinli olması temek hedeftir. Bu hizmet yorucudur. Çünkü eşya taşımak zahmetlidir. Normal şartlarda çıkmakta zorlanılan merdivenlerden personel eşyalarla inmek zorunda kalmaktadır. Ayrıca eşya teslimi de yine aynı şekilde gerçekleşmektedir. İkinci el de olsa eşyaların hasar görmeden taşınması esastır. Bu hizmeti sunan işyerlerine gidildiğinde birbirinden farklı ürünler bulmak mümkündür. Ancak tüm firmalarda satılan ürünlerin aynı kalitede olması beklenmemelidir. Bazı firmaların ürünlere küçük bir makyaj yaparak yüksek fiyatlarda sattıkları bilinmektedir. Oysa yapılması gereken, ikinci el eşya alındığında öncelikle iyi bir kontrolden geçirilmeli, sonrasında arızalı parçalar varsa değiştirilmesi ve vitrine o şekilde konulmasıdır. Bu hizmetin adı ‘ikinci el’dir ancak eşyaların 2.el olması, bozuk olması anlamına gelmemektedir.  

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün Satın Alınabilir 

2. el eşya alınırken birçok satış merkezinin gezilmesi tavsiye edilmektedir. Buna zamanı olmayan kişilerin internet sitelerinden araştırma yapma imkanları da bulunmaktadır. Ancak internet üzerinden yapılan araştırmalarda firmaların güvenilirliği sorgulanmalıdır. Her firmanın kaliteli ürün sattığı düşünülmemelidir. İkinci el eşyalar da verilen hizmet kalitesinin yanında güvenli olmak da önemlidir. Güvenilin firmalardan hizmet alındığında kötü sonuçlarla karşılaşmak imkansızdır. İkinci el denildiğinde mobilya, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi tüm ev eşyalarını kapsamaktadır. Bu eşyaların değerinde alınması, değerinde satılması, tamamen elden geçirilip temizlenmesi gerekmektedir. Kurumsal firmaların bu hizmetleri sunduğu bilinmelidir. Koltuk takımları, oturma odaları, televizyon üniteleri gibi eşyalar, ikinci elde uygun fiyatlarla satılmaktadır. Yeni evlenenler, evlerini uygun fiyatla yenilemek isteyenler, bu sektörde hizmet veren firmalarla irtibata geçmekte, evlerini çok uygun fiyatlarla ve sağlam eşyalarla yeniden dekore edebilmektedir. Özellikle yeni evlenenler için ev eşyası almak büyük maddi sorunlara neden olabilmektedir. Yeni ürünlerin fiyatları bellidir ve çoğu insanın bütçesini aşan bir fiyatla satılmaktadır. Oysa kullanılmış ve yenilenmiş eşyalara uygun fiyatlarla sahip olabilmek mümkündür. Bu eşyaları yeni eşyalardan ayıran en büyük özellik, en son moda tasarımlarını yansıtmamasıdır. Ancak bir sene önceki moda olan tasarımları bulabilmek mümkündür. Bu ürünler her yıl değiştirilemeyeceği için de bir sene önceki modeli çok uygun fiyatlarla satın almak, aile bütçesine de çok önemli katkı sağlayacaktır 

Birbirinden Şık Aksesuarları Bulmak Mümkündür  

2. el eşya arasında aksesuarları bulabilmek de mümkündür. Birbirinden şık aksesuarlar, çok uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bu aksesuarlar da satışa sunulmadan önce detaylı bir kontrolden geçirilmekte, arızalı olan kısımları onarılarak kullanışlı bir hale getirilmektedir. İkinci el eşya satan mağazalarda yüzlerce çeşit aksesuarı bulabilmek mümkündür. Üstelik bunların fiyatı 2. el eşya İstanbul, sıfır ürünlerden çok daha düşüktür. Kalite olarak ise hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle yüksek meblağlar ödeyerek yeni eşya satın almak yerine aynı paraya hatta daha düşüğüne evin her bölümünü dekore edebilmek mümkündür. Satın alınan eşyanın bir sene sonra modasının geçeceği bilinmelidir. Bu nedenle kaliteli ancak uygun fiyatlı ikinci el eşyaların satın alınarak kullanılması tavsiye edilmektedir. İkinci el eşya alım da farklı renklerde moda renklerle tasarlanmış ürünleri de bulabilmek mümkündür. Bunun nedeni, örneğin yüzleri yıpranmış olan koltukların yeniden döşenmesidir. Böyle bir işlem uygulanmış olan koltuk takımlarının renklerinin en son moda renklerden olması kaçınılmazdır. Tasarım olarak eski bir tasarıma sahip olabilir ancak unutulmamalıdır ki en değerli eşyalar antika olanlardır. 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj