Antika Eşya Alan Yerler

Antika Alan Yerler 

Tarihi eskilere dayanan ve günümüze ulaşabilen çalışıp yada çalışmaması sorun olmayan evlerimizde baş köşede duran büyüklerimizden bize emanet ve hatırası değerli obje ve mobilyalara antik eşya veya antika eşya adını veriyoruz.Her eski eşya antika değildir ve antika değerini taşımayabilir.Antika eşya nedir? Hangi ürün antik değerdedir ? Çok eski eşyalar antika eşya değerini taşırmı ? gibi sorularla yıllardır karşılaşmaktayız ve müşterilerimize dilimizin döndüğü kadar açıklamalar yapmaktayız.Bir örnek verecek olursa eski bir şifonyer düşünün 50 yıllık suntalem veya mdf malzemeden yapılmış bu ürün antika değildir fakat 50 yıllık bir bahü üzeri mermer kenar ve köşe işlemeleri pirinç kulpları pirinç bu ürün antika değeri taşır.

Eski bir saat antika olmayabilir fakat köstekli damgalı gümüş işlemeli bir saat antika değeri taşır.Antika değeri taşıyan ürünlerin malzemeleri genelde gerçek ahşap malzemeden yapılmıştır ve işleme ve aksesuarları pirinç altın gümüş işleme şeklindedir ürünün menşei de öenmli bir rol oynar fransız ingiliz amerikan bir ürün genelde antika değerini taşımaktadır. Dedelerimizden veya büyüklerimizden bizlere miras kalan antika ürünler şimdilerde küçük evlerimizde kalabalık olmaya başlamış durumdadır.Antika alan yerler olarak 40 yıllık tecrübe ve güvenilir çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.
Sizlere bu ürünlerinizi elden çıkartmak atmak yerine nakite çevirmeyi öneriyoruz.İstanbul genelinde alım yapmakta olan firmamız siz değerli müşterilerimizin ürünlerini gerçek ve doğru fiyatlarla satın almaktadır.Her Türlü Antik Eşyanız Değerinde Alınır.

Her Türlü Halı Kilim Eşyanız Değerinde Alınır.

Her Türlü Gümüşleriniz Değerinde Alınır.

Her Türlü Eski Yeni Tablolarınız Değerinde Alınır.

Antika alan yerler olarak kullanmaktan sıkıldığınız antika ürünlerin alım satımını yapmakta olan firmamız istanbul maltepede hizmet vermektedir.

Antika halı alan yerler olarak kullanmadığınız satmayı düşündüğünüz halılarınızı değerinde ve nakit olarak almaktayız.Gümüş alan yerler olarak gümüş objelerinizi değerinde almaktayız

Eski el halısı alan yerler olarak kullanmadığınız ve tarihi eskilere dayanan el halılarınızı değerinde alıyoruz.Ülkemizin dört bir yanında üretilmiş ve el emeği olan halılarınızı değerinde ve gerçek fiyatlarla almaktayız.Halılarınızda dökük yırtık ve yıpranma olmaması halinde satmayı düşündüyseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.