Beyaz Eşyalar

İstanbulun her bölgesinden 2. EL ev eşyalarınızı değerinde ve nakit bir şekilde almaktayız.Sizin yapmanız gerekenler sadece şunlar ;
www.eskiesyaalanyerler.com sayfasına girip iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanızdır.
Arayarak veya whatsapp üzerinden kısa mesaj olarak mesaj gönderebilirsiniz.Satmak istediğiniz eşyaları farklı firmalara gösterip ortalama bir fiyat alarak sizinde kafanızda oluşan rakamı bize söylemeniz yeterlidir.Eğer aklınızdan geçen fiyat makul bir fiyatsa ,anlaşırız . Şayet değilse biz o eşyanın veya eşyaların eder fiyatını söyler işinize gelirse yani anlaşabilirsek ortalama 40 dk içinde adresinizde olur eşyanızı alabiliriz. 2.el beyaz eşya alan yerler olarak sizlere en iyi fiyat teklifini vermek bizim ilk ve en önemli prensiplerimizden biri olmuştur her zaman.Siz değerli müşterilerimizi asla kaybetmek istemeyiz öyle değil mi ?
Buzdolabı alan yerler , çamaşır makinesi alan yerler , bulaşık makinesi alan yerler , ocaklı fırın alan yerler olarak arattırdığınızda karşınıza çıkan ilk siteye değil size hitap eden , aradığınız şeye uyan siteye girin ,yine en başta dediğimiz gibi eşyanızı en az 3-4 yere göstermeden satmayın kesinlikle bizim tavsiyemizdir.

Çamaşır Makinesi Modellerimiz 250 Tl'den başlayan fiyatlarla
Buzdolabı Modellerimiz 400 Tl'den başlayan fiyatlarla

Bulaşık Makinesi Modellerimiz 200 Tl'den başlayan fiyatlarla

Toplu Beyaz Eşya Satışımız Vardır