2.El Eşyalarınızı Değerinde AlıyoruzEski Eşya Alan Yerler
İstanbul'un tüm semtlerinden ikinci el veya sıfır olan eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak almaktayız.Yerimiz Maltepe'dedir.Düzgün bir taşıma ekibi ve iyi bir fiyat expertizimiz ile almak satmak artık daha güvenilir.Yapmanız gereken sadece oturduğunuz yerden bizleri aramak veya Google'a eski eşya alan yerler veya beyaz eşya alan yerler veya da ne satmak istiyorsanız örneğin:buzdolabı alan yerler olarak yazıp arattığınızda
karşınıza çıkan herhangi bir sayfaya değilde www.eskiesyaalanyerler.com sitesine girdiğinizden emin olunuz.Şimdiden iyi alışverişler.

 

Tüm 2. El Eşyalarınızı Değerinde Alıyoruz 

Avrupa Yakası veya Anadolu Yakası Tüm Semtlere Hizmetimiz vardır.
Sizin yapmanız gereken sadece oturduğunuz yerden telefon etmek.. 

İrtibat numaramız :
 0531 585 12 50 


Neler Alıyoruz ? 

Oturma grubu alan yerler ;
Satmak istediğiniz oturma gruplarınızı değerinde almaktayız.Oturma grubumu satmak istiyorum veya koltuk alan yerler diye aratırsanız bizleri bulabilirsiniz.Koltuk takımı alırken dikkat ettiğimiz bir kaç hususu dile getirmekte fayda var.Satacağınız koltuk yanık yırtık veya kırık olmamalıdır.Koltukta herhangi bir çıkmayan leke bulunmaması gerekir.Ve satacağınız takım maksimum 7 yıllık olması gerekmektedir.Aksi takdirde malesef alışımız yoktur.

Yatak odası Takımı alan yerler ; Satmakta olduğunuz yatak odası takımı alan yerler veya gardrop alan yerler olarak arattırdığınızda sizlere biz yardımcı olmaktayız.Yatak odası ve gardrop satarken lütfen varsa problemlerini bildiriniz.Çok eski yatak odası veya gardrop almıyoruz.Gardrop alan yerler olarak maksimum 7-8 yıllık gardroplarınızı almaktayız.Daha eskilerini malesef alışımız yoktur.

Beyaz Eşya Alan Yerler ; Beyaz eşya alan yerler olarak evinizden veya ofisinizden satmakta olduğunuz tüm beyaz eşyalarınıza talibiz.İkinci el beyaz eşya alan yerler nerelerdir diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz değerinde ve gerçek fiyatlarla alım yapan firmamız 1991 yılından itibaren  siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Beyaz eşya diyince akla gelen tüm ev elektroniği gruplarının alımı yapılmaktadır.Beyaz eşya alanlar olarak ikinci el veya sıfır beyaz eşya alımı yapan firmamız size elden nakit olarak ödemesini yapmaktadır.
Lcd veya Led Tv alan yerler ; Led tv alan yerler olarak ekran boyutu ve özellikleri farketmeksizin tüm televizyonlarınızı değerinde ve hızlı bir şekilde almaktayız.Ancak bilinmelidir ki arızalı , paneli kırık , vs. televizyon alışımız yoktur.Televizyon alan yerler olarak sağlam çalışan televizyonlarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz.
Aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyanızı değerinde ve aynı gün içinde alıyoruz.
İkinci el beyaz eşya alan yerler olarak, sizlerin eşyalarınızı anında en yüksek fiyat garantisiyle almaktayız. Beyaz eşya satmak nakite çevirmek artık çok kolay ! Sizde İstanbul'un her semtinden bizleri arayabilir 2. el beyaz eşya ve mobilyalarınızı satabilirsiniz. Güvenilir firma geçmişi ve şeffaf bir ticaret gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin arasında sizde yer alın! 1991'den bu yana Maltepe / Küçükyalı da hizmet vermekte olan ÇİFCİOĞLU TİCARET günümüzde farklı spotçular arasında lider bir marka olmayı başarmıştır.
İkinci el eşya alan yerler çok fazla olmasına rağmen ÇİFCİOĞLU TİCARET yanlızca 1 tanedir.


2El Eşya Alanlar

Evimde bulunan herhangi bir ikinci el eşyayı nasıl değerlendiririm gelin hep birlikte bir göz atalım.Evinizde bulunan ve artık ihtiyacınızın kalmadığı ve nakite çevirebileceğiniz ürün veya ürünleri satmak istiyorsanız 2el eşya alanlar tam da burada  devreye girmektedir.Öncelikle satmak istediğiniz eşyanın kullanıbilir olması en önemli kriterlerin başında gelmektedir unutulmamalıdır ki sizin kullanmış olduğunuz eşya bir başkasının işine yarıyor ve kullanılıyor ise ikinci el eşya tanımı kapsamına girer.Satmak istediğiniz eşya kullanılabilir durumda ise bizlere 2el eşya alanlar WhatsApp üzerinden fotoğraflarını gönderin.Ardından bulunduğunuz semt bilgisini bizimle paylaşın araçlarımız haftanın 6 günü anadolu yakası semtlerinden olduğu için size çok yakın bir yerde olabilir ve canlı fiyat expertizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Fiyat konusunda anlaştığımızda önce paranızı alırsınız sonra eşya veya eşyalarınızı evinizden gönderebilirsiniz.2el eşya alanlar ekibi olarak sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize ilke edindiğimizi belirtmek isteriz.

 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj