El Dokuma Halı Alan Yerler

EL DOKUMA HALI  ALAN YERLER &
EL HALISI ALAN YERLER 


Hemen hemen hepimizin evinde bulunan annemizden babamızdan kalan veya hediye olarak gelen dokunduğu yörenin ifade ve sembollerini taşıyan halılarımıza artık yer bulmakta ve saklamakta zaman zaman zorluklar çekiyoruz.Bizde sizlere sunduğumuz bu halı alım işlemiyle artık o yer bulamadığınız ağır,tozlu ve diğer halılardan daha kaba olan el dokuma halılarınızı değerinde almaktayız.Hereke Halı Alan Yerler.olarak satmak istediğiniz el dokuma hereke halılarınızı en yüksek fiyat garantisi ile evinizden hızlı bir şekilde alıyoruz.

En basitinden eskiden evlerde salonumuzun ortasında Yedi dağın çiçeği hereke halılarımız bulunduğu ortama bir ağırlık ve nesnel bir güzellik sunuyordu şimdiki evlerimiz küçük mobilyalarımız keza yeni olduğu için eskilere nazaran küçük ve modern artık eski el dokuma halılarımız evlerimizde malesef yerini yavaş yavaş kaybediyor.Ve biz size halınızı atmak yerine satma nakite çevirme imkanı sağlıyoruz.05315851250 numaralı hattımıza 7/24 ulaşabilir satmak istediğin halılarınızın fotoğraflarını whatsapp üzerinden bize gönderebilirsiniz.
                                                          ESKİ KİLİM ALAN YERLER  0531 585 12 50

BİZ KİMİZ ?

İlk olarak 1978 yılında Kadıköy'de Bahariye Caddesinde ÇİFCİOĞLU HALI adlı halı mağazamızı açtık.Burada müşterilerimize sıfır el dokuma halısı ve yine sıfır olarak direkt fabrikadan makine halısı satışı yapmaktaydık.Müşterilerimizin talebi üzerine evlerinde bulunan eski el dokuma halılarını almaya başlayan firmamız müşterilerimizin el dokuma halı alan yerler gibi sorularına çözüm olmakla eski halı alım hizmetine başlamıştır.Bir süre eski halı alım satım işini yürüttüğümüz şubemize mobilya ve beyaz eşya dahil ettik.ÇİFCİOĞLU TİCARET bünyemizde evinize alacağınız her türlü ev eşyasını temin edebileceğiniz ürünlerin satışını yapmaya başladık.Müşterimiz evini A'dan Z'ye diziyor ve fiyatlarının uygun olduğunu bizlere belirtiyordu.Firmamızın açmış olduğu ikinci şubemiz Maltepe'nin Küçükyalı Semtindedir.

Burada eski halı alan yerler ve eski eşya alan yerler olarak satmak istediğiniz eski eşyalarınızı ve eski halılarınızı değerinde ve nakit olarak yaklaşık 44 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Artık eski el dokuma halılarınızı atmayın bize satın nakite çevirin.Yaklaşık olarak 14 seneden beri değişmeyen adresimizle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.Peki hangi halıları ve eşyaları alıyoruz kısaca bi göz atalaım..
       0531 585 12 50                                         


     EL HALISI ALANLAR                                                                       EL DOKUMA KİLİM ALAN YERLER

EL HALISI ALAN YERLER
Hemen hemen çoğu değerli olan el halılarınızı neye göre alıyoruz ? Neye göre fiyat veriyoruz ? El halısı olduğunu nasıl anlıyoruz ?
Alım işlemi nasıl gerçekleşiyor ? bu ve bunu gibi sorularınızı kısaca cevaplayalım ;

NEYE GÖRE ALIYORUZ;
Satmak istediğiniz halınız belki sizin için çok değerli olabilir fakat ikinci el halı piyasasına göre belki de o düşündüğünüz değerin altında kalabilir.
Halınızız dokuma yöresine göre fiyatı değişebilir.Örnek verecek olursak 6m bir milas halısı ile 6m bir hereke halısı aynı fiyatta değildir.Milas halısında kullanılan ip , dokuma iplik sıkılığı , kullanılan malzemenin kalitesi ve bulunabilirliği fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır.
    TAŞPINAR HALISI ALAN YERLER 0531 585 12 50

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ ;
Bir önceki makalemizden de anlaşıldığı gibi halılarımızın hepsi bir değil 100TL eden de el halısı var 20.000TL eden de el halısı var.
mahkumların dokuduğu ve içindeki motiflerin her birinin bir anlamı olduğunu hepimiz biliyoruz örnek verecek olursak    SİVAS CEZA EVİ HALISI ALANLAR
Uşak halısı Ülkemizde 300 adet ise Ceza evi halıları bu sayının yüzde 10u kadardır.Kullanılan malzeme ve kalite fiyatı etkileyen başlıca unsurlar arasındadır.Ancak şunu da unutmamak gerekir ki halınızda bulunan güve , delik , yırtık ,saçaklarında eksik ,sigara yanığı vb. gibi sorunlar satmak istediğiniz halınızın piyasa değerini düşürür.EL HALISI OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR ? ;
Halınızın el halısı olup olmadığını üzerindeki motiflerden saçaklarından ve dokuma sıklığından anlaşılabilir.En net şekilde anlamak için ise halınızın sırtı dediğimiz arkasından anlaşılır makine halısına göre halınızın arkası daha net ve daha iplerinin geçişleri gözükmektedir.Makine halısı naylon içerebilir fakat el halılarında naylona yer yoktur.Bunların hepsini denediniz ve çözemediniz mi ? El dokuma halı alan yerler olarak sizlere ücretsiz experlik hizmeti vermekteyiz.
Modelini ve yöresini çözemediğiniz halılarınızın fotoğraflarını bize yollayın size en kısa sürede tüm sorularınızın yanıtını verelim böylece satmak istediğiniz halınızın menşeini öğrenir aşağı yukarı fiyatını öğrenir ve bilgi sahibi olursunuz 0531 585 12 50 nolu hattımıza gönderebilir ve her türlü sorularınızın cevabını alabilirsiniz

EL HALISI ALIM İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR ?
İlk olarak eski el dokuma halı alan yerler veya el halısı alan yerler yazarak arattığınızda karşınıza çıkan web sitemize tıklayın www.eskiesyaalanyerler.com
Satmak istediğiniz halılarınızı bizlere whatsapp üzerinden yollayabilrsiniz  0531 585 12 50 
Halınızın fiyatı aşağı yukarı ortaya çıkmışsa fiyatta anlaştığımız takdirde bulunduğunuz lokasyonu atmanız halinde tecrübeli ekibimizden 1 veya 2 kişi gönderdiğiniz lokasyona maksimum yarım saat içinde gelirler. Satmak istediğiniz halınızı ve başka eşyalarınız varsa ücretsiz olarak yerinde expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Paranızı nakit olarak elden alırsınız.
 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj